0(352) 222 07 17
0(554) 852 04 73

ARMADA',DAN araç kiralayan müşterilerimiz aşağıdaki kurallar gereği aşağıdaki şartlara uymak zorundadırlar.

SÜRÜCÜ BELGESİ-KULLANIM YAŞI

21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet ayrıca sürücüye ait kredi kartı gerekmektedir.

ÖDEME ve DEPOZİT

Araç verilirken depozito ve kredi kartı slipi veya senet alınarak buınlar en az bir ay sonra teslim edilecektir. Bu önlem olası trafik cezalarına karşı alınmak zorundadır. Kira ücretlerinhin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilebilir. Kiralama öncesinde 500 Euro nakit veya kredi kartı slipi alınır. armada Oto Kiralama müşteri lehine uygun kiralama türünü esas alır.

KİRALAMA SÜRECİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir.

İLAVE SÜRÜCÜ

Her araç için sürücü belgesi ve kullanım koşullarına haiz en fazla üç kullanıcı kaydı mümkündür. İlave sürücüler için ekstra ücret alınmaz. Kiracı tarafından aracaın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimli ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa veya kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse bütün sigortalar geçersiz olur.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR
Bu tip kiralamalara özel fiyat uygunlanır. Bu şartı sağlamak için en az kiralama süresi 30 gündür. Filo olarak resmi kurum ve şirketlere araç temin edilir. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0 554 852 04 73 nolu telefondan armada Oto Kiralama istasyonunu arayabilirsiniz.

TESLİM VE BAKIM ÜCRETİ 
ARMADA Oto kiralamanın bulunduğu ofislerde, havaalanı veya şehir merkezi sınırlarında adres teslim ücreti alınmaz. 30 günden daha az süren kiralamalarda araç kiralandığı istasyonun dışında başka bir şehre bırakılmak istendiğinde km başıma 0.3 Euro + KDV karşılığı bırakma ücreti alınır.

YURT DIŞINA ÇIKIŞ
ARMADA Oto Kiralama araçları yurt dışına çıkarılamaz. 

TRAFİK CEZALARI 
Kiracı kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun, resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

SİGORTALAR 
ARMADA Oto kiralama iki tür sigortayı müşterinin hizmetine sunar.
1. Trafik Sigortası : Kanun gereği yapılan ekstra ücret gerektirmeyen sigortadır.
2. Güven ve Emniyet Sağlamaya yönelik sigortalar : Kasko, Hırsızlık, Ferdi Kaza ve Lastik-Cam-Far sigortalarıdır.
Sigorta ile ilgili ayrıntılı bilgi için armada ofislerini arayabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER
En az 48 saat önceden haber vermek koşulu ile;
Bebek koltuğu (5 yaş altı çocuklar için) ve Port Bagaj 20 Euro karşılığında temin edilir. 
Zincir ücretsiz olarak temin edilir.
Şoförlü kiralamalar ve rehber hizmetleri verilebilmektedir.